Wniosek on-line

Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy
Kalkulator kredytowy/leasingowy Strefa partnera
Zapytanie

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Infolinia

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101
Formularz kontaktowy

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz

dla branży budowlanej

BUD_PNG1Nasza oferta skierowana dla branży budowlanej przeznaczona jest na zakup maszyn i urządzeń budowlanych a także samochodów ciężarowych. Oferujemy możliwość skorzystania z leasingu lub z kredytu jako najlepszej formy finansowania inwestycji.  Poniżej zamieszczamy ofertę produktów jakie posiadamy w ofercie w ramach linii Bud Kredyt i Bud Leasing, a także oferty specjalne. Korzystając z naszych usług otrzymasz najlepiej dopasowaną ofertę pod Twoje konkretne potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas:
/+48/ 801 002 101
Napisz do nas Napisz do nas:
biuro@cls.pl

Produkty w ramach linii BUD LEASING

Produkt przeznaczony na finansowanie w formie leasingu zakupu maszyn budowlanych i wózków widłowych.
MA_12_PNG1
Mille Auto to finansowanie w formie leasingu od autoryzowanych dostawców nowych i używanych samochodów dostawczych. Oferta przeznaczona jest dla firm prowadzących działalność gospodarczą już od 1 dnia działalności bez względu na formę prawną.
 full leasing (2 rzędy) Full leasing to innowacyjny na rynku produkt finansowy w którym spłaca się tylko tą część pojazdu, która dotyczy okresu kiedy go używa. Po umówionym okresie samochód może być zwrócony leasingodawcy. Produkt zawiera w sobie opcje serwisowe samochodu gdzie w koszt miesięcznej opłaty  wliczone są przeglądy i naprawy samochodu według wybranej opcji. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie w pełnym zakresie samochodu z bardzo niską opłatą miesięczną.
 MA_12_PNG1 To finansowanie w formie leasingu operacyjnego nowych samochodów dostawczych przeznaczony dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą bez względu na formę prawną i ceniących sobie w sposób szczególny bezpieczeństwo przebiegu  leasingu w całym okresie umowy.
 simple_PNG1 To idealny produkt na sfinansowanie w formie leasingu zakupu nowych i używanych samochodów dostawczych i specjalnych (taxi, pomoc drogowa) przeznaczony dla firm działających już od 1 dnia i bez względu na formę gospodarczą.
 Mtr_PNG_1 Rodzaj finansowania w formie leasingu zakupu pojazdów ciężarowych i pozostałych środków transportu ciężkiego powyżej 3,5 t. dedykowany podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą bez względu na formę prawną.

Oferty specjalne w ramach linii BUD LEASING

3_lekkie_raty Finansowanie gdzie pierwsze 3 raty leasingu są bardzo niskie (leasingobiorca w pierwszych trzech miesiącach płaci tylko odsetki od finansowania).
niska wpłata Finansowanie samochodów leasingiem z minimalnym udziałem własnym klienta na poziomie 1% wartości przedmiotu leasingu.
4×1% Finansowanie samochodów gdzie udział leasingobiorcy wynosi 1% i każda z 3 pierwszych rat wynosi 1% wartości początkowej przedmiotu leasingu.
płacisz kiedy chcesz Finansowanie w formie leasingu z zastosowaniem rat sezonowych gdzie leasingobiorca określa wysokość dużych i małych rat leasingu w dogodnych dla siebie terminach.

Produkty w ramach linii BUD KREDYT

pozyczka_PNG_3 Pożyczka – procedura uproszczona na pojazdy ciężarowe max wiek 13 lat, bez dodatkowego ubezpieczenia kredytobiorcy.
spring_PNG1 To najprostsza forma zakupu  samochodów zarówno nowych jak i używanych dostawczych i ciężarowych dedykowana przedsiębiorcom bez względu na formę prowadzonej działalności.
PB_PNG1 Premium Bis to finansowanie w formie kredytu zakupu tylko nowych samochodów dostawczych i ciężarowych przeznaczonych dla przedsiębiorców.

Produkty w ramach UBEZPIECZEŃ

  • Ryzyka budowlano-montażowe
  • Ubezpieczenie majątku firmy
  • Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej